Péče o naše potahy

Přírodní vlákna

Naši návrháři cestovali po světě, aby našli látky, které jsou tkané ze 100% přírodních vláken. Jedná se o materiály s dlouhou životností, které lze prát v pračce a jsou kvalitní, splňující vysoké standardy Artefly. Všechny produkty Artefly jsou ze 100% bavlny.

Barvení látky a tisk na bavlnu

Artefly nabízí širokou škálu barevně sladěných kolekcí slipcoverů, aby bylo zdobení jednodušší a zábavnější. Pokud objednáváte stejnou barvu a typ látky pro vybavení celého pokoje, je dobrým zvykem objednat všechny návleky ve stejném nákupu, abyste zajistili jednotnost látky a barvy, protože se bude stříhat ze stejné role.

Bavlněné tkaniny

Bavlna je naším oblíbeným materiálem pro její vysokou pevnost v tahu a trvanlivost. Vzhledem k tomu, že vzhled a pocit je definován metodou tkaní, stejně jako texturou a kvalitou použité bavlněné příze, produkty Artefly se vyznačují výhradně vysokou kvalitou vazby. Tkanina je dostatečně pevná, aby vydržela náročné používání při zachování měkkosti.

 

Čištění a péče o potahy Artefly

Abyste zajistili dlouhou životnost a původní kvalitu textury látek Artefly, dodržujte prosím pokyny pro péči v níže uvedené příručce:

Blednutí

Naše potištěné a barvené látky mají dobrou stálost barev, ale všechny látky nakonec vyblednou. Minimalizujte vystavení přímému slunečnímu záření, aby nedošlo k urychlení přirozeného procesu blednutí. Nejlepší je umístit nábytek mimo přímé sluneční světlo nebo použít závěsy k filtrování nebo blokování slunečního světla během denních hodin. Kromě toho se nedoporučuje používat produkty Artefly venku, protože to nepříznivě ovlivní barvu a strukturu materiálu.

Praní washing

Většina znečištění je způsobena rozlitými látkami a polétavým prachem. To lze do značné míry omezit nebo se mu úplně vyhnout. Skvrny způsobené rozlitím lze odstranit včasnou péčí. Naštěstí jsme naše produkty na tyto situace připravili a ošetřili je ochranou proti skvrnám, díky které budou déle vypadat jako nové. Všechny potahy Artefly lze prát v pračce a doporučujeme je pravidelně prát, pokud si všimnete skvrn nebo nečistot.

1. Podívejte se doporučenou teplotu, prací cyklus a pokyny pro žehlení na štítku uvnitř potahu Artefly.

2. Zapněte zipy nebo knoflíky, pokud jsou na produktu.

3. Zvolte jemný prací prostředek bez optických zjasňovačů nebo bělidel, protože mohou způsobit vyblednutí.

4. NEDOPORUČUJEME aviváže, mohou trvale změnit strukturu látky Artefly.

5. Vždy perte všechny návleky ze sady společně. Samostatný čisticí cyklus může mít za následek zjevné barevné rozdíly.

6. Nepřeplňujte buben pračky. V případě potřeby dokončete čisticí cyklus v samostatných náplních.

7. Odstředění je obvykle součástí většiny programů pracích cyklů při 40 °C.

Sušení draying

Potahy Artefly je nutné sušit na vzduchu, protože se mohou v horkém vzduchu v bubnové sušičce srazit.

Žehlení ironing

Protože jsou potahy téměř suché, doporučujeme žehlit látku ještě mírně vlhkou na vysoké teplo na rubové straně látky. Tím se znovu aktivuje ochrana proti skvrnám, aby se zpomalilo budoucí znečištění. Vyvarujte se žehlení přes výztuhy (bílé plochy), protože teplo může narušit integritu těchto výztuh. Nejlepší praxí je nasadit potahy, dokud jsou ještě mírně vlhké a tkanina má trochu větší pružnost a tvarovací vlastnosti.

Bělení bleaching

Produkty Artefly nebělte. Chlór v bělidle způsobuje, že se vlákna látky časem rozpadnou.

Chemické čistění a sušení cleaning

Na tkaniny Artefly nepoužívejte žádné chemické čisticí prostředky.

Srážlivost

Tkaniny jsou ošetřeny sanforizací, což je průmyslová metoda zabraňující srážení. Po prvním praní můžete zaznamenat malé sražení, které je typické pro všechny tkaniny, zejména přírodní vlákna, jako je bavlna. Zaručujeme stálost tvaru a minimální smrštění při dodržení uvedených pokynů pro péči. Všechny naše látky procházejí pečlivým testováním, abychom zajistili nejvyšší kvalitu.