Výroba potahů Artefly

Kombinace tradičního řemesla a moderního designu

V Artefly věříme, že kvalitní potah na nábytek může proměnit váš domov. Ale jak vlastně takový potah vzniká? Připojte se k nám na cestě od návrhu až po finální produkt.

Příprava designu a střihových plánů

Na začátku každého potahu stojí nápad. Naši designéři pečlivě vybírají moderní vzory, barevné kombinace a vtipné motivy. Cílem je vytvořit design, který krásně zapadne do vašeho interiéru. Každý vzor je originální a námi vytvořený. Díky tomu můžeme být hrdí na to, že nabízíme něco jedinečného. A co se týče střihových plánů? Ty jsme ladili do posledního detailu. Výhodou je, že Ikea dodržuje rozměrový standard, takže všechny naše potahy perfektně sedí na křeslo Strandmon a sedačku Klippan.

foto_vyroba_role_latky_artefly

Digitální tisk a příprava bavlněné metráže

Jakmile je design hotov, přichází na řadu tisk. Ve spolupráci s naší spřízněnou továrnou tiskneme na velkoformátové digitální tiskárně. Používáme vysokogramovou metrážovou bavlněnou látku, která je otestovaná jako potahový materiál. Celý proces je důkladně připravený. Nejdříve se látka požehne, pere, suší a natahuje. Následně se tiskne, barvy se zapékají, látka pere a žehlí.

Šití potahů

Když je látka připravena, přichází na řadu šití. Díky zručným českým švadlenám máme odladěný střih. Látka je pečlivě rozdělena na jednotlivé části a precizně šita na šicím stroji. Potah je následně otestován. V případě Strandmon přidělujeme paspule a potřebný zip. Pro Klippan umisťujeme i suchý zip pro lepší napnutí finálního potahu.

TATTOO-detail-strih
foto_zabaleny_tattoo_strandmon

Kontrola kvality, tisku a finální balení

A konečně, předtím, než potah dorazí k vám domů, prochází důkladnou kontrolou. Každý potah je poctivě kontrolován z hlediska barevnosti, kvality látky i tisku. Potah se natáhne, vyzkouší a následně zabalí pro naše zákazníky.

V Artefly se snažíme kombinovat tradiční řemeslo s moderním designem. Věříme, že kvalita a péče, kterou vkládáme do každého potahu, se odráží v konečném produktu. Děkujeme, že nás podporujete a věříte v naši práci.

Za tým Artefly, Bára a Michael

 artefly_logo_black_500px

 
czech-republicVyrábíme v České republice
stitchPrecizně potištěné a ušité
cottonPoužíváme 100% bavlnu
fabricVysoko-gramové bavlněné látky