STRANDMON BLUE

Potah pro milovníky modré barvy. Inkoust, švestka, džíny – safír, monokl, sešit – modré oči, modrý samet, modrý kocour.  A Morfeus se ptá: vybereš si červenou nebo modrou pilulku?

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 260 g/m2
Vlastnosti látky: odolná, příjemná
Charakteristika: vysoce kvalitní tisk, precizní provedení

Dostupnost Ve výrobě
Možnosti doručení
3 990 Kč –12 % 3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
STRANDMON BLUE
strandmon BLUE 2
Nová kolekce
3 990 Kč –12 %

Strandmon BLUE potah

A Neo přemýšlí a pak odpoví! Všichni známe slavnou scénu z Matrixu. Pokud si i vy vyberete modrou, potah Strandmon BLUE je pro vás tou správnou volbou. Dokonalý odstín modré pro vaše křeslo, který se snadno kombinuje s ostatními barvami. Ideální do dětských pokojíčků, ale i komerčních a stylových prostor. Ať už pro děti nebo pro dospělé, potah BLUE na křeslo Strandmon je přesně to, co oživí váš interiér a vašemu křeslu dá nový (modrý) život! Potah je vyroben z kvalitního materiálu zaručujícího dlouhou životnost a snadnou údržbu. Bavlna použitá na výrobu je samozřejmě ekologicky a přátelsky produkovaná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní digitální tisk zajišťuje věrné a živé barvy motivu, které neztratí svůj vzhled ani po více vypráních. Snadná výměna potahu tak může jednoduše změnit styl vašeho interiéru. 

Upozornění k designu: jedná se o metrážový vzor a při šití může dojít k posunutí vzoru. Považujeme tak každý BLUE potah za originál.

BLUE_strandmon_combo.jpg