KLIPPAN GREEN

Listí, jehličí, kaktus – salát, okurka, hrášek – kiwi, kopřiva, krokodýl – zelený čaj, zelené olivy, zelený kulich – Hulk, Shrek, Mike Wazowski.

Zelená je dobrá? Ne! Skvělá! Potah pro milovníky a fanoušky zelené barvy.

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 260 g/m2
Vlastnosti látky: odolná, příjemná
Charakteristika: vysoce kvalitní tisk, precizní provedení

Dostupnost Ve výrobě
Možnosti doručení
3 990 Kč 3 297,52 Kč bez DPH
KLIPPAN GREEN
Klippan GREEN 01 web
Nová kolekce

Klippan GREEN potah

Pokud chcete přidat zelenou barvu do vašeho interiéru, neváhejte a pořiďte potah GREEN na sedačku Klippan. Velmi populární v Grónsku (Greenland) taktéž u zelenáčů (greenhorns), ufonů, dinosaurů a nepolíbených princezen, na eko farmách a eko provozech všeho druhu. Ideální do dětských pokojíčků, ale i komerčních a stylových prostor. Ať už pro děti nebo pro dospělé, potah GREEN na sedačku Klippan je přesně to, co oživí váš interiér a vaší sedačce dá nový (zelený) život! Potah je vyroben z kvalitního materiálu zaručujícího dlouhou životnost a snadnou údržbu. Bavlna použitá na výrobu je samozřejmě ekologicky a přátelsky produkovaná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní digitální tisk zajišťuje věrné a živé barvy motivu, které neztratí svůj vzhled ani po více vypráních. Snadná výměna potahu tak může jednoduše změnit styl vašeho interiéru.

Upozornění k designu: jedná se o metrážový vzor a při šití může dojít k posunutí vzoru. Považujeme tak každý GREEN potah za originál.

GREEN_combo_sm.jpg