STRANDMON YELLOW

Oslnivě žlutý potah na křeslo Strandmon. Vzor tvoří ilustrace na téma žlutá. Vedle sebe se tak dostává citron, taxík, pudink, Pikachu nebo kukuřice. Nechte se okouzlit tímto krásným potahem, který rozzáří váš interiér.

Složení: 100% bavlna
Gramáž: 260 g/m2
Vlastnosti látky: odolná, příjemná
Charakteristika: vysoce kvalitní tisk, precizní provedení

Dostupnost Skladem
Možnosti doručení
3 990 Kč –12 % 3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
STRANDMON YELLOW
strandmon 12 YELLOW 2
Velmi oblíbený
3 990 Kč –12 %

Strandmon YELLOW potah

Potah má skvělý žlutý design, plný krásných žlutých předmětů, jídla, zvířat a všeho možného, ale hlavně žlutého! Vedle sebe se tak dostává banán, Batman, Pikachu, sýr, vosa, petrklíč…pampeliška, kanárek, kuřátko, blesk… kometa, tenisák, citrón, taxík…a spoustu dalšího. Tahle žlutá záplava, tak dělá z potahu YELLOW výjimečný kus, který zazáří v každém interiéru. Potah je skvělý nejen pro příznivce žluté barvy, ale i pro rodiče malých dětí, kteří hledají něco živého a hravého do dětského pokojíčku. Je vhodný do jeslí, školek a družin, kde se děti mohou pomocí potahu naučit, co všechno kolem nás je žluté. 

Ať už pro děti nebo pro dospělé je potah YELLOW na křeslo Strandmon přesně to, co oživí váš interiér a vašemu křeslu dá nový (žlutý) život!

Potah je vyroben z kvalitního materiálu zaručujícího dlouhou životnost a snadnou údržbu. Bavlna použitá na výrobu je samozřejmě ekologicky a přátelsky produkovaná k životnímu prostředí. Vysoce kvalitní digitální tisk zajišťuje věrné a živé barvy motivu, které neztratí svůj vzhled ani po více vypráních. Snadná výměna potahu tak může jednoduše změnit styl vašeho interiéru.

Upozornění k designu: jedná se o metrážový vzor a při šití může dojít k posunutí vzoru. Považujeme tak každý YELLOW potah za originál.

Strandmon Yellow